Právě vysíláme
Čína ve filmu
Právě vysíláme
Pověsti a záhady českých hradů
Strůjci zla
Dešifrované záhady II.
Když se měnil svět
Všetky stanice
Film popular
CS Film
CS History
CS Mystery
CS Horror
JOJ Cinema
JOJ Family
TV program
Archiv
Jak naladit
Více
O nás
Setkání s diváky
Kontakt
TV Program
Aktuální program na
30.4.2024
Dnes 30.4.
Včera 29.4.
Dnes 30.4.
Zítra 1.5.
Čtvrtek 2.5.
Pátek 3.5.
Sobota 4.5.
Neděle 5.5.
06:00
Když se měnil svět
07:05
Klub pokusných morčat
08:30
Vraždy slavných
09:30
Prohlídka Černobylu
10:20
Hitlerova poslední tajemství
11:25
Největší české mýty
12:00
Hitlerova osudová chyba
13:10
Honba za nacistickým pokladem
14:25
TELESHOPPING
15:30
Ztracená hrobka Nefertiti
16:35
Ščelkin - Kmotr první atomové bomby
17:45
Fallschirmjäger - Německé výsadkové jednotky
18:55
Dějiny podsvětí III.
20:00
Spravedlnost dějin - Jean Moulin versus Klaus Barbie
21:05
Kudy kráčela smrt
21:30
Enigma Sfingy
22:40
Bojovníci 2. světové války
00:40
Poklad Lišky pouště
01:35
Tajemství středověku
01:55
Pověsti a záhady českých hradů
02:15
Milionové vraždy
03:05
1945: Rok, který změnil svět
03:55
Vraždy slavných
06:00
Fidlivareška
06:20
Zabij nudu! II.
06:30
Kouzlování
06:40
Kikirikí
06:50
Staré pověsti české
07:00
O modrém autíčku
07:05
Já Baryk
07:20
O Mikešovi
07:25
Žofka a její dobrodružství
07:45
Mach a Šebestová
07:50
Tisíc a jedna noc
08:05
Broučci
08:20
Brundibáři
08:30
Krakonošovy pohádky
09:00
TELESHOPPING
10:15
Pudr a benzin
12:00
Poslední leč
13:40
Kinosál
14:00
Tvár v okne
16:00
Máte doma lva?
17:25
Prezidentova račí chůze
17:40
Myš, která prochází zdí
18:00
Akce Rys
19:10
Perličky Jiřího Menzela
19:30
Filmové minuty
19:35
O Mikešovi
19:40
O Mikešovi
20:00
Pojedeme k moři
21:35
Kinosál
21:45
Filmové minuty
22:00
Já, truchlivý bůh
23:30
Filmové minuty
05:45
Pověsti a záhady českých hradů
06:15
Tajné společnosti
07:00
TELESHOPPING
10:20
Nejbizarnější městské legendy
10:55
Největší poklady egyptských mumií
12:15
Shaun Ryder o UFO
13:30
Extrémní útěky z vězení
14:05
UFO - Odtajněno!
15:30
Příběh Google
16:50
Marilyn Monroe: Příběh ikony
18:00
Milat: Příběh sériového vraha
19:05
Rozzuřená planeta III.
20:00
Československá NEJ
20:30
Černá planeta
21:25
Akta UFO I.
21:55
Tajné společnosti
00:25
Největší poklady Pompejí
01:10
Klimatická krize
02:00
UFO - Odtajněno!
02:50
Strašidelné nemocnice II.
03:35
Bojovníci ze Západní a Východní fronty – deníček RAF
04:35
Extrémní útěky z vězení
04:55
Ščelkin - Kmotr první atomové bomby
00:00
Ďáblův uzel
01:50
Neviditelná loď
03:15
Ledová smrt
05:20
Krimi
05:45
Noviny TV JOJ
06:20
V sedmém nebi
08:05
Soudní síň
09:05
Soudní síň
10:05
Ochránci
10:55
První oddělení II.
11:20
První oddělení II.
11:50
První oddělení II.
12:05
Soudní síň - CZ
12:55
Soudní síň
13:50
Poldové v akci
14:40
Poldové v akci
15:30
Záchranáři v akci
16:15
Ochránci
17:00
Soudní síň
18:00
Soudní síň
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
"Já nejsem já"
22:00
1890
00:10
V sedmém nebi
01:40
Poldové v akci
02:25
Poldové v akci
03:05
Krimi
03:30
Soudní síň
04:20
Soudní síň - CZ
04:55
Krimi
05:30
Nádech pro lásku
07:35
Lassie se vrací
09:20
Stříbrné brusle
11:45
Svatá Judy
13:40
Vánoční nevěsta
15:20
Hledání zázraků
16:55
Králové hor
18:40
Dvě hodiny
20:15
Expend4bles: Postr4datelní
22:10
9 kulek
01:25
#FOLLOWME
02:55
Pobav mě
04:25
Národ velryb